Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
Virgolista

Forum Komunitas Pertanian Indonesia Agroteknologi

January 24 2017 , Written by Dipo Dwijaya Published on #ForumPertanian, #KomunitasPertanian, #PertanianIndonesia

Forum dan Komunitas Pertanian Indonesia – Agroteknologiwebid Viduramžiais, tiek Islamo pasaulyje ir Europoje, žemės buvo pertvarkyta patobulintų metodų ir pasėlių augalų difuzijos, įskaitant cukraus, ryžių, medvilnės ir vaismedžių įvedimo, pavyzdžiui, apelsinų į Europą būdu Al- Andalus. Po 1492 Kolumbijos keitimasis atnešė naują pasaulį augalus, pavyzdžiui, kukurūzų, bulvių, saldžiųjų bulvių ir maniokų auginimo Europoje, ir Senojo pasaulio kultūrų, pavyzdžiui, kviečių, miežių, ryžių ir ropės, ir gyvulių, įskaitant arklių, galvijų, avių ir ožkų į Ameriką , Drėkinimo, sėjomaina ir trąšos buvo pristatytas iš karto po neolito revoliucijos ir sukūrė daug toliau per pastaruosius 200 metų, pradedant britų žemės ūkio revoliucijos. Nuo 1900 žemės ūkis išsivysčiusiose tautose, ir, kiek mažesniu mastu besivystančiame pasaulyje, matė didelius pakyla produktyvumo žmogaus darbo buvo pakeistas mechanizacijos ir padeda sintetinių trąšų, pesticidų, ir selektyvus veisimui. Haber-Bosch metodas leido amonio nitrato trąšų sintezei pramoniniu mastu, smarkiai padidinant derlių. Šiuolaikinės žemės ūkio iškėlė politinius klausimus, įskaitant vandens taršą, biokuras, genetiškai modifikuotų organizmų, tarifų ir žemės ūkio subsidijų, todėl alternatyvių metodų, pavyzdžiui, organinės judėjimą.
Civilizacija buvo žemės ūkio neolito revoliucijos produktas; kaip Herbert George Wells jį, civilizacija buvo žemės ūkio produkcijos perteklius. Be istorijos žinoma, civilizacija sutapo erdvėje su derlingomis srityse, pavyzdžiui, derlingos pusmėnulio ir valstybėms, suformuota daugiausia ribotai žemės ūkio naudmenų. Great Wall of China ir Romos imperijos žaliosios citrinos (sienos) pažymėtos tos pačios šiaurinę sieną iš javų žemės ūkyje. Tai javų diržas šeriami civilizacijas susiformavo Axial Amžius ir prijungtas Šilko kelias. Forum dan Komunitas Pertanian Indonesia – Agroteknologiwebid
Senovės egiptiečiai, kurių žemės ūkio priklausė tik nuo Nilo, deified upę, garbino, išaukštino jį labai himnas. Kinijos imperijos teismas priėmė daug edicts, nurodydama: Žemės ūkis yra šios imperijos pamatai. Egipto, Mesopotamijos, Kinijos ir Inkų imperatoriai save suarta ceremonijoms laukus siekiant parodyti asmeninį pavyzdį visiems.